Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soustředění Lužany - agility 6.-13.8.2011

17. 8. 2011

V Lužanech jsme bydleli v chatičce a venku hlídali auto na dlouhý šňůře. Dvounohá nám vzala kenelky a Džinda mi řek jak se dostat ven, takže když mě zazipovala do kenely, jedním drápořezem jsem ji rozpáral. No měla "radost". Stejně jsem tam musel spát, páč jako druhý na výběr bylo lino. Každej den jsme měli po dvou hodinkách hopsání, takže dvounohá běhala čtyřikrát. No ajsně že musel po pár dnech nastoupit i páník, páč by tam nechala duši. No možná i nějaký kila, ale kdo chce kam... pizza je lepší co, šéfová?

Beztak chodili čerpat energii do místní hospody a nezkazily jim to ani vosy. Teda jako navoseno bylo letos nehorázně. Překusuju to pruatý vejpůl, ale Džinda ať radši začíná na mouchách, je to bezpečnější.

No, lítačky moc nebyly, páč hned první vypuštění jsme s Džinem podělali a vzali dráhu. Pruháč zasvištěl do potoka a čouhala mu jen hlava. Páník pro něj musel vlízt a  že by byl nadšenej, to nevypadalo. Navíc jsme tam pár dní prudili retrívra ve stanu. Na parkuru dobrý, ale neškodilo občas odběhnout si na stranu, což panička ne a ne pochopit, zvlášť po důkladném vyvenčení. jako když musim tak musim, že jo. Ehm, tak jo, v průběhu závodi to asi vhodný nebylo. Ani skočkočoring mi tentokrát nebyl prominut, ale aspoň jeden den je napadlo frisbíčko, jináč bych se fákt nudil.

No nakonec tam dovezli pánečci od Issy bostoňátko, príma mimino a ještě čubina. Jenže zase neměla paňucha pochopení pro mojí náklonnost. Tak jsem vzal dráhu a.... no co čekáte, dostal jsem na prdel. Dvounohou málem trefilo, když jsem mizel v útrobách obrovskýho kempu a řítil se s cílem to štěně najít, páč ho odnesli z placu. Můj nebohej zadek byl znectěn vejpraskem a odtáhla mě z výcviku. Potupa. Fuj.

Ale jinak teda dobrý, žrádlo super, dovezla nám psí ragů aby nám grancle nevázly v krku. A taky jsme chodili do lesíka.

Docela pohoda na ten psí život

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář