Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoční závod 19.12.

Tentokrát vyrazili dvounohý sami. Moje tlapky jsou pořád prosolené a dvounohá mi je maže krémem. Džíňákovi teda taky, ale ten ještě nemá tak ochozené nožičky. Ale zas má ten kašel. Chodí si pro sirup jak do baru na vodku a schválně mlaská, ale já vim, že tak dobrý to určitě neni. Já mám ještě roztřepenej drápek a venku skuhrám (prej teda skuhrám, ale vona má ta člověková ňákej divnej sluch). No co, je mi zima, si zkuste chodit bosi.

Dvounohý zašli za agiliťáckejma kámošema, podívat se na závod, pokecat s dvounohejma, podrbat čtyřnohý (a drbali hodně, páč smrděli psama). Něco vyblejskli, poslali pejskům z útulku nějaký věci, co jsem nestihli s Džinem zničit a my už je neužijem ( děkujeme Kačce s Petrem, že se postarají o dovoz :-)) , a vrátili se domů.

My dva, rozumí se já Coddy a brácha Džin, a ti naši dva dvonožci, teda od topení  zdravíme všechny naše kamarády, s dvěma i čtyřma nohama, a přejeme hezké vánoční chvíle s pánečky, útuláčkům přejeme, ať hodné pánečky brzo najdou a všem hodně zdraví v novém roce, ale poslední štěk ještě nepadnul, to ještě nééé :-)))

 

Coddýs   a    Džin

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář