Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak jsem se konečně vyhrabal z těch nepříjemnejch záležitostí, které vy lidi řešíte živočišným uhlím a dietou a tak podobně. Netřeba dodávat víc. Nabírám síly a moje energie je znovu nekonečná. A to chlastám vodu, nikoli RedBull. Pořád koumám nad tím, co je to moře, o kterým vy lidi tak nějak kolem léta začínáte mluvit  amluvit a mluvit. U těch mojich lidí nejspíš zůstalo jen u mluvení, protože si chytráci tuhle atrakci vymysleli pozdě a nesehnali nic, kde by byly i pláže pro psy a nebo ještě volno. Ach jo, takže mi akorát vysvětlili, že to je jakože velký a slaný. No, snad se dočkám. Na posledním víkendu s kamarády z Boxerklubu se naštěstí rozhoupali a zapsali se se mnou na další akci. A pak ještě. No hurááááá, sice mě tam chtěj jakože zase prudit s tou poslušností, jak říkaj tý buzeraci, co zahrnuje k noze, ke mně a takový to lehni a sedni, ale nevadí, já to mám na háku, hlavně že tam budete kamarádi moji ušatý nahoru i dolů. Moc se těším.

Zatím dovádím s kamarádem Badýskem, jenže on má delší nos než já a tak se tolik neudejchá, no jo, taky není boxer ale parádní vlčisko, i když trošku něčím doplněné. To jako, že má v rodokmenu i jiný plemena. Ale poznat to fakt neni a navíc, je to jedno. Je to vážně super kámoš. Minule jsme si tak říkali, když jsme odpočívali na trávníku, že kdyby s náma takhle po čtyřech lítali pánečci, to by byla pr... teda pardon, legrace. Badýsek má košík, aby neochutnával dobroty z trávy. Mně ho dát nemůžou, hi hi, já tu hubu musím mít u běhání otevřenou. Ale nadšení z toho, pochopitelně nejsou. Už se bojí, abych zase nesněd něco, po čem mi bude špatně. No jo, já to nechápu. já mám lidi rád. A tak nevím, že někteří by nás psy chtěli otrávit. Panička mi vždycky říká "ty moje blbé štěňátko", když mi zakazuje ochutnávky z chodníku a okolí a pak někdy "ty debile, co to zase žereš" , když jsem rychlejší a něco ve mně mizí. Hele lidi, co je to ten debil? To mě asi nechválí, co?

Dneska přišli z tý práce, kde říkaj, že jim dávaj peníze na moje žrádlo (mimochodem, nepřinesli ani jedno),  a že mají překvapení. Tak jsem si sed a koukal, páneček předtím cosi balil, prej že to zas pak panička vybalí, kecali něco o výročí, tak jsem byl zvědavej, ale já tak koukám, kde maj něco k žrádlu a ono z nich vypadlo, že pojedu na vejlet. Za mámou a ségrou. Já snad nedospím, já tam snad poběžím už teď.  Krásnej víkend lidi a psiskáááááá :o)))) hafff

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář