Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak už na to asi došlo. Panička se včera nějak podivně dlouho hrabala na internetu. Z pelechu naproti jsem nesouhlasně vrčel, ale zase jsem dostal klepec, že odmlouvám. jéžíš marjáááá vy lidi toho nakecáte a já mám furt hubu držet. No zpátky k věci. Vidím líp než ona, takže jsem si prohlíd - číst ještě moc neumím - že na monitoru (říká se tak tý placatý televizi, že jo?) jsou nějaký obrázky kapes na pamlsky a tak. Ahááá zas objednává. To se řeknééée. Pak furt skučí, že nemá ty papírky a kovový placičky. No jasně, bůhví kudy je do tý televize cpe, že jo? Ale pak jsem objevil ještě nějaký další věci. Tuším, že nějaký sáčky. A jéje, ještě před tejdnem byla rozzuřená na vyhlášku a prskala jak špatně uzavřenej tlakáč, že tady nemáme ani koše a že cpe městu ty papírky jen tak nazdařbůh. (Zdařbůh, divný slovo hmmm, vrrr). Vypadá to, že vychladla a bude ohejbat záda. Hehe, to bude bolet :o)))))))) A nééé že budu zas mít pod zadkem ruku s pytlíkem jo? Hezky mě nechej v klidu a pak si to třeba seber, jak chceš. Já bych bojoval aspoň za ty koše. No ale ona tvrdí, že psala kamsi na úřad (a prej docela vztekle. Jenže oni se na ni vybodli. Jo, jo, pak chcete vy lidi nějaký pravidla. Už Bismarck věděl, že bič nestačí, že i cukříček. (Jsem si přečet v paniččiných starých učebnicích, mnóó).
Venku byl parádní slejvák a něco bouchalo. No a tak jsem se trošku bál, fakt jenom trošku, jen jsem tak maličko nakop židli a stůl a pak jsem vyběh a panička (ženská příšerná) mi řekla, že jsem srab. To je zvíře ten srab? Nějaký ošklivý? Určitě mě to mělo urazit a taky, že pro jistotu urazilo!!! Tábor se blíží, chtělas  tu svojí vóóóstudu, tak se těš. Onemocním cestovní hluchotou přesně se sedmidenním průběhem. Slyším pouze na "papáníčko" a "šup do postýlky". A čich obnovím jen v blízkosti žrádýlka všeho druhu.
Ale to je tajný. U baráku zatím chodím u nohy a na povel se zastavuju a sedám, panička je spokojená, jak jí to velení jde, dostanu pusu na čumec a nějakou tu dobrotu a je klid. O to dřív vypadne do práce a já se můžu váááleeeet. Ještě, že už není takové vedro. Ale zase musím říct, že i když mi jde to pánečkovstvo občas krkem, tak se docela snažej. Od tý doby, co si usmysleli, že mě prohání místní tvrdá voda (asi se báli, aby mě nesežral vodní kámen :o))))) pletou si mě s pračkou a já jsem spíš vysavač :o))))) běhají mi pro vodičku do toho velkýho baráku, jak si odtamtud nosej ty dobroty do bílý skříně. Tý studený, víte, ne? Nosej to v takovejch velkejch modrejch flaškách, ale že by je zas napadlo mi to dát na hraní to ne. Prej bych sežral plastovej držák. To by z nich jeden vypelichal. No ale občas mě vezmou ven k takovýmu baráku s oranžovejma krabicema před vchodem, jeden tam vleze, druhej se mnou chodí venku a pak ten první zas vyleze a drží krabici nebo i víc krabic a táhnou to domů. No a pak z toho většinou vytahaj nějaký hračky a pamlsky a deky a tak. A zas mumlaj něco o těch papírkách, jakože zas nejsou. Co s tim furt maj? Já žádný papírky nepotřebuju. Žrádlo se mi objevuje v misce skoro na hodinu přesně. Rozkousaný hračky se záhadně mění na nový a i stejný. U pana doktora mi stačí jen tancovat. A oni furt blbnou s papírkama, který si mezi sebou vyměňujou. Copak jim se na talíři to žrádlo samo neobjevuje? A když něco zničej, tak to jako neni zas hned nový? To je lepší bejt pes ne?
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář